טיפול בסחרחורת וירטיגו

הטיפול מתאים לאנשים הסובלים מסחרחורת, מה שמקשה עליהם בתפקוד היומי, וגורם לתחושה נוראית ובלתי נסבלת, הטיפול הוא כדי להחזיר את הסובלים ממנה למסלול החיים היומי באופן המקצועי והמהיר ביותר.

מה היא סחרחורת או וירטיגו?

סחרחרורת היא בעיה שנגרמת במערכת הויסטיביולרית, באוזן האמצעית, שהיא חלק מהאוזן הפנימית והמח, אשר היא שמאזנת את השיווי משקל ותנועת העין, אי סדירות במערכת הזאת גורמת לסחרחורת, בחילות, קושי בתפקוד יומי.

בתוך האוזן יש 3 תעלות ממוקמות בכיוונים שונים, כל אחת אחראית על כיוון תנועה שונה, שאמור לאותת למוח על שינוי בתנועה של הראש במרחב.

בתוך התעלות יש נוזל ובתוך הנוזל יש וקריסטאלים, אם הקרסטאלים נתדבקים או נתקעים, זה אמור לשבש את האיתות למוח ולגרום לכפל תמונות מה שגורם לסחרור.

ליעוץ וקביעת תורים צרו איתנו קשר

טופס פניה - טקסט

איבחון סחרחורת או וירטיגו

לטיפול בסחרחורות צריך פיזיותרפיסט מוסמך ובעל ניסיון, כדי לאבחן האם הבעיה היא מהאוזן האמצעית או בעיה ממקור אחר שצריך בדיקה מעמיקה ולערב ניורולוג.

המטפל צריך לאבחן בתנועת העין, לבצע בדיקות שונות, לקחת אנמנזה רפואית מהמטופל, כדי לתת לו את המענה המדויק לאיבחון הבעיה ולטפל בה.

בדרך כלל הטיפול הוא בין 1 ל 2 מפגשים.

צור קשר עם פיזיו קוואנטקס היום לקבלת טיפול מיידי ויעיל

אם אתה סובל מסחרחורת או חוסר יציבות, קמת משינה וכל העולם מסתובב, אל תחכה צור קשר עם פיזיו קוואנטקס כדי להחזיר אותך למסלול החיים שלך במהירות המקסימלית.

הצוות שלנו

חסן שמא

פיזיותרפיסט

תפריט נגישות